Ubytování v nově zrekonstruovaných  a plně vybavených apartmánech

Všechny apartmány jsou plně vybaveny, včetně kuchyňské linky, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, toustovače, nádobí a základních potřeb k vaření. Pro naše hosty je připraveno povlečení, ručníky a toaletní potřeby (mýdlo, šampón).  Na každém apartmánu je televize a dostupné WiFi připojení. 

K dispozici je velká technická místnost, s lednicí, pračkou a sušičkou. 

Kompletní zázemí: venkovní kuchyňská linka, gril, ohniště, lavičky, dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm a trampolínou, možnost zapůjčení kol, paddleboardu.


Apartmán 1

Apartmán o dispozici 3+kk - obytná místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním koutem (včetně nádobí i základních potřeb pro vaření), koupelnou a 2 samostatné ložnice. První ložnice má 2 lůžka, druhá 2 jednolůžka a jednu patrovou postel. K dispozici je dětská postýlka. Apartmán je určen především pro rodiny s dětmi, nebo větší skupinu hostů.

Kapacita apartmánu: až 6 osob

Apartmán 2

Apartmán o dispozici 2+kk - obytná místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním koutem (včetně nádobí a základních potřeb pro vaření), koupelnou a ložnicí s krbem (včetně připraveného dřeva). Samostatná ložnice má 2 lůžka, patrovou postel pro další 2 osoby. Prostor pro spaní 2 osob je možný i na rozkládací posteli v obývací místnosti. K dispozici je dětská postýlka.  Apartmán je určen pro rodiny s dětmi nebo větší skupinu hostů.

Kapacita apartmánu: až 6 osob

Apartmán 3 

Apartmán o dispozici 1+kk, nejmenší podkrovní apartmán na statku - obytná místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním koutem (včetně nádobí a základních potřeb pro vaření) spojená s ložnicí, samostatná koupelna. K dispozici je dětská postýlka. Dominantou pokoje je francouzské okno s výhledem na zahradu. 

Kapacita apartmánu: až 2 osoby


Apartmán 4

Apartmán o dispozici 1+kk - obytná místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním koutem (včetně nádobí a základních potřeb pro vaření), koupelna. V obytné části je umístěné 1 lůžko, rozkládací pohovka pro 2 osoby a vyvýšená patrová postel umístěna pod stropem, přístupná po příkrých schodech.

Kapacita apartmánu: až 5 osob

Apartmán 5

Apartmán o dispozici 1 +kk, největší podkrovní apartmán na statku - obytná místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou, pojízdným kuchyňským ostrůvkem a jídelním koutem (včetně nádobí a základních potřeb pro vaření), koupelna s vanou. V obytné části je velká pohovka a 2 pohodlná křesla,  dětský koutek se spoustou hraček a knížek. Spací část je částečně oddělená od obytné. Nachází se zde atypická manželská postel a nad ní patrová postel, naproti nim je dětská postel a postýlka. Dominantou pokoje je vyvýšené sezení u oken ve štítu domu s krásným výhledem na rybník. Apartmán je určený hlavně pro rodiny s dětmi.

Kapacita apartmánu: až 6 osob

Zázemí 

Společenská místnost, se sezením pro 50 osob, bar, plně vybavená kuchyně

Wellness se saunou a relaxačním prostorem


Velkorysý prostor pro rodinné oslavy, svatby, nebo jen tak pro posezení s přáteli